Головна > Про нас

Про нас

ПП “Інтер-Захід” є виробником більшості будівельної продукції, що пропонує. Це дає можливість створювати привабливі ціни для замовників. Наші продукти пройшли випробування і мають відповідні сертифікати. ПП “Інтер-Захід” – це стовідсоткова якість, оптимальні витрати засобів та часу, а також індивідуальний підхід до клієнта. Ми можемо працювати по перерахунку. Наше підприємство докладає максимум зусиль для того, щоб були виконані усі побажання та вимоги замовника!

 


 

Натяжні стелі

Виконуємо монтаж французьких натяжних стель. До Вашої уваги перламутрові, матові, лакові та інші типи натяжних стель європейських виробників. Представлена гамма більше 70 кольорів.
Серед основних властивостей даного типу стель можна виділити наступні: естетичний вигляд, компактність, водонепроникність, довговічність (гарантія 12 років). Вони не притягують пил та не вигорають. Слід звернути увагу, що 1 м2 може витримати близько 100 л води. Матеріал, з якого вироблена стеля, захищений мікрошаром тефлону. Завдяки цьому натяжні стелі є оптимальним рішенням для кухонь, басейнів, ванних кімнат, комп’ютерних та операційних залів, процедурних кабінетів. Тефлон запобігає утворенню водяного пару та осіданню пилу. Також натяжні стелі використовують у вітальних кімнатах, спальнях, салонах тощо.
На весь асортимент діють знижки 3-20%. Доставка матеріалів до 10 робочих днів. Усі стелі відповідають пожежним і санітарним вимогам Європи та України.
Запрошуємо до співпраці дизайнерів, проектні організації.

Детальніше

 

Захист димоходів

ПП “Інтер-Захід” працює у сфері захисту димоходів з 2006 року. Наші клієнти завжди можуть одержати кваліфіковану консультацію та допомогу у вирішенні проблемного питання за оптимальними цінами.
Якщо Ви не задоволені роботою вашого газового або твердопаливного котла, зникає тяга, стан димоходу погіршується (розсипається, мокріє, валиться штукатурка тощо), Вам обов’язково потрібно звернутися до спеціалістів, які зможуть зробити ізоляцію та усунути небезпеку. Наша фірма пропонує різні технології захисту. Зокрема, захисні рукави Алюкомтм (експлуатаційний термін більше ніж 20 років); керамічні димоходи (термін експлуатації необмежений, гарантія 30 років); нержавіючі вкладки.

Детальніше

 

Теплозвукоізоляція

У 2010 році наша фірма розпочала виробляти стінові блоки, використовуючи ніздрюватий бетон.
Виконуємо роботи з утеплення та звукоізоляцію житлових і промислових приміщень, горищ пінобетоном. З пінобетоном Ваш будинок не потребує додаткового зовнішнього утеплення. Пропонуємо піноблоки стандартні, різані, під замовлення. Запрошуємо будівельні бригади до співпраці.

Детальніше